Полягли Сергій Панкратєв, Роман Дмитренко та Іван Мордовін з Полтавщини

Полягли Сергій Панкратєв, Роман Дмитренко та Іван Мордовін з Полтавщини

Полягли Сергій Панкратєв, Роман Дмитренко та Іван Мордовін
Полягли Сергій Панкратєв, Роман Дмитренко та Іван Мордовін. Фото ілюстративне, pexels

Загинули військовослужбовці Сергій Панкратєв, Роман Дмитренко та Іван Мордовін з Полтавської області. Воїни полягли у Донецькій області.

Солдат Сергій Панкратєв

Біля Авдіївки поліг Сергій Панкратєв
Сергій Панкратєв. Фото: Facebook Михайлівська громада

Сергій Панкратєв народився у селі Михайлівка Полтавського району. У дорослому віці переїхав жити до села Жирківка. Чоловік працював охоронцем, оператором промислових газових печей та сушил, трактористом-машиністом. Протягом 2015-2017-го років Сергій Панкратєв був головою Михайлівської сільської ради. Потім – заступником голови сільради. Про це Суспільному розповів голова громади Микола Коляндра. За його словами, Сергій займався волонтерською діяльністю, а потім приєднався до Збройних сил України.

Загинув воїн 20 жовтня 2023-го року внаслідок мінометного обстрілу з боку російської армії. Це сталося поблизу Авдіївки Донецької області. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Сергієві було 43 роки. У нього залишилися мати, дружина та троє дітей. Коли попрощаються із воїном, поки невідомо, розповів голова громади.

Солдат Роман Дмитренко

Біля Авдіївки поліг Роман Дмитренко
Роман Дмитренко. Фото: Facebook Машівська селищна рада

Роман Дмитренко із Селещини Машівської громади до Збройних сил України доєднався як доброволець. Про це Суспільному розповів голова громади Сергій Сидоренко.

Поліг Роман Дмитренко 21 жовтня 2023-го року біля Авдіївки, що на Донеччині. Це сталося унаслідок ракетного обстрілу, повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Воїну було 50 років. Із ним планують попрощатися 26 жовтня. Поховають Романа Дмитренка у Селещині, додав голова громади.

Молодший сержант Іван Мордовін

Біля Новомихайлівки поліг Іван Мордовін
Іван Мордовін. Фото надала Ю. Перепелятник

Іван Мордовін народився і проживав у Кременчуці. На службу його призвали 26 лютого 2022-го року. Чоловік був старшим стрільцем стрілецької роти. Про це Суспільному розповіла речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

Загинув молодший сержант 17 жовтня під час виконання бойового завдання біля села Новомихайлівка Донецької області. Про це повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Іванові було 39 років. У нього залишилися донька та батьки. Поховають воїна 26 жовтня у Кременчуці, додала речниця міської ради.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок