У війні з РФ загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з п'яти громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули бійці з п'яти громад Кіровоградської області. Це Віктор Джугостранський з Долинської громади, Олег Коріненко з Олександрійської, Сергій Білик з Завалівської, Євген Баженов з Новоархангельської, та Микола Шамшур з Ганівської.

Сергій Білик, 1989 року народження, житель селища Салькове Завалівської громади загинув 19 жовтня під Авдіївкою. Боєць постійно брав участь у бойових операціях на нульових позиціях, неодноразово був поранений. Це інформація від керуючої справами виконкому селищної ради Маргарити Сусол. Попрощалися з бійцем 25 жовтня.

загиблі
Сергій Білик. Фото: Facebook Маргаритb Сусол

Віктор Джугостранський з Долинської громади загинув 17 жовтня 2023 року виконуючи бойове завдання. Це інформація від голови громади Євгена Звіздовського. Прощалися з бійцем 25 жовтня.

загиблі
Віктор Джугостранський. Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

Олег Коріненко, 1971 року народження, з Олександрії, загинув 23 жовтня в районі Авдіївки Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям. Про це повідомив голова громади Сергій Кузьменко. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

Олег Коріненко
Олег Коріненко. Фото: Facebook Сергія Кузьменка

Головний сержант Євген Баженов з Новоархангельська помер внаслідок важкої хвороби 23 жовтня. Про це повідомили у громаді.

Він пішов з життя через тяжку хворобу, але заслуговує на нашу вдячність, шану і повагу. Адже з 2015 року узяв на свої плечі весь тягар російської військової агресії проти України, і мужньо робив свою справу.

Народився Євген 21 лютого 1978 року в селищі Усть-Березівка Юрлинського району Пермської області. Згодом переїхав разом з батьками на Україну. Сім’я проживала в місті Ніжин Чернігівської області. З 2005 року разом з дружиною і сином жив в селищі Новоархангельськ.

З 2015 року чоловік підписав контракт зі Збройними силами. Брав участь в АТО. З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ пішов на війну. Згодом у чоловіка виявили важку хворобу. Попрощалися з бійцем 24 жовтня.

Євген Баженов
Євген Баженов. Фото: Новоархангельської громади

Микола Шамшур, 1993 року народження, з села Кропивницьке Ганівської громади загинув 20 вересня 2023 року. Це інформація від старости Наталії Красноштан. Попрощалися з бійцем 25 жовтня.

загиблі
Микола Шамшур. Фото: Наталії Красноштан

На початок