Дві великі сенсації від українок у другому раунді US Open. Як це було

Дві великі сенсації від українок у другому раунді US Open. Як це було

Дві великі сенсації від українок у другому раунді US Open. Як це було Associated Press

Сенсаційний виліт Даяни Ястремської, впевнена перемога Марти Костюк та інші важливі моменти в іграх українок в другому раунді US Open.

До другого раунду Відкритого чемпіонату США уперше в історії пройшли одразу чотири українки. Жереб у другому колі був не найлегшим для більшості синьо-жовтих тенісисток, та якщо поразки Катерини Козлової та Катерини Бондаренко стали доволі очікуваними, то результати матчів Марти Костюк та Даяни Ястремської справді здивували.

Катерина Бондаренко (Україна) - Петра Мартич (Хорватія, 8) 0:2 (3:6, 4:6)

34-річна Катерина Бондаренко вилетіла від восьмої ракетки турніру, хорватки Петри Мартич. У першому сеті українка входила в ритм гри, уже в другому змогла дати рівний бій більш іменитій суперниці, однак в останніх геймах партії віддала свою подачу, а разом з нею і матч.

Для Катерини це був уже десятий розіграш US Open та ввосьме українка не змогла пройти далі другого раунду.

Петра Квітова (Чехія, 6) - Катерина Козлова (Україна) 2:0 (7:6 (3), 6:2)

Свій шанс створити сенсацію був і в Катерини Козлової: вона вела з брейком в першій партії матчу проти Петри Квітової, виходила подавати на сет, однак не змогла цього зробити. Як наслідок, Квітова дотисла українку на тайбрейку в стартовому сеті, а потім легко розібралася з опоненткою в другій партії.

Для порівняння: у першому сеті Петра зробила 20 невимушених помилок проти 10 у Катерини, а в другому - 2 помилки від чешки та 6 від українки. Як тільки Квітова зловила свою гру, в Козлової було обмаль шансів.

Анастасія Севастова (Латвія, 31) - Марта Костюк (Україна) 0:2 (3:6, 6:7)

Перша сенсація ігрової ночі від українських тенісисток. Марта Костюк не була фавориткою гри проти досвідченої Анастасії Севастовох, однак на корті 18-річна українка не залишала шансів суперниці.

Марта виграла матч у двох сетах, декласувала Севастову за кількістю віннерів (31 проти 5) та проявила характер на тайбрейку другого сета: відігралася з 2:5 в 7:5. Костюк уперше в кар'єрі виходить в третій раунд US Open, де зіграє експершої ракетки світу Наомі Осаки.

Даяна Ястремська (Україна, 19) - Медісон Бренгл (США) 0:2 (2:6, 3:6)

І ще одна сенсація, цього разу зі знаком мінус. Даяна Ястремська була безумовною фавориткою в матчі проти 30-річної американки, однак не змогла виграти принаймні один сет.

Бренгл зіграла максимально обережно та прагматично, а Ястремська, фактично, програла матч сама: 43 невимушені помилки від українки. Усього було зіграно 113 розіграшів у матчі. Тобто 38% усіх розіграшів завершилися невимушеними помилками українки.

Гейлі Картер (США) / Луїза Стефані (Бразилія) - Людмила та Надія Кіченок (Україна) 2:1 (6:4, 5:7, 6:3)

Українські сестри Кіченок не змогли подолати перший раунд парного розряду US Open, вони поступилися американському-бразильському дуету Картер та Стефані.

Українки були до поразки в другому сеті, але не дозволили суперницям подати на матч, після чого виграли партію. А от в третьому сеті Картер та Стефані не дозволили сестрам повторити схожу історію: з другої спроби вони успішно подали на матч.

Що відомо

  • У третій ігровий день US Open також вилетіли перша ракетка турніру Кароліна Плішкова, одинадцята ракетка - Єлена Рибакіна та дванадцята - Маркета Воундроушова.
  • Матч Марта Костюк - Наомі Осака пройде в п'ятницю, 4 вересня.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start