Катерина Бондаренко вилетіла в другому раунді US Open

Катерина Бондаренко вилетіла в другому раунді US Open

Катерина Бондаренко вилетіла в другому раунді US Open Australian Open

Українська тенісистка в двох сетах програла хорватці Петрі Мартич.

Два дні тому Катерина Бондаренко вперше з 2016 року змогла подолати перший раунд основної сітки на US Open. Далі другого раунду на турнірі в Нью-Йорку українка проходила лише двічі: у 2008 та 2016 роках. У 2020 році втретє пройти далі 1/32 фіналу Бондаренко знову не змогла.

У другому раунді 34-річна українка зустрічалася з восьмою сіяною, хорваткою Петрою Мартич. У першому сеті Катерина програла три свої подачі, тоді як взяли лише одну суперниці (рахунок 3:6 на користь хорватки), а в другому сеті вирішальним став десятий гейм - за рахунку 4:5 на користь Мартич, українка віддала свою подачу та програла матч.

Читайте також: Ще один виліт з US Open. Козлова не скористалася шансом та вилетіла

Упродовж матчу Катерина Бондаренко змогла відіграти 12 брейк-поїнтів суперниці з 16, однак сама реалізувала лише один шанс на чужій подачі з восьми. Ймовірно, ключовий момент матчу настав при рахунку 4:4 в другій партії на подачі хорватки: Бондаренко заробила єдиний брейк-поїнт в сеті, але не реалізувала його. Після цього Петра забрала свою подачу і з третього матчболу виграла матч.

US Open. Другий раунд

Катерина Бондаренко (Україна) - Петра Мартич (Хорватія, 8) 0:2 (3:6, 4:6)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start