Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантину

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантину

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантину Львівська політехніка

Львівський університет імені Івана Франка розпочав навчання 1 вересня, а у Львівській політехніці навчальний рік стартує наприкінці вересня. Тим часом Український католицький університет навчання розпочав у серпні. Про це представники вищих навчальних закладів розповіли у ефірі програми Тема Дня на Суспільному.

Львівська політехніка запланувала початок навчального року із останнього тижня вересня

"28 вересня розпочинається навчання для студентів старших курсів. А для студентів перших курсів заняття починаються з 1 жовтня. Ми врахували досвід минулого семестру, де все було дистанційно. І запланували таким чином, що заняття для старших курсів буде проводитись онлайн з використанням різних платформ, а практичні чи лабораторні для старших курсів можуть проводитись очно. Для перших курсів в залежності від кольору карантинної зони", — розповів проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олег Давидчак.

Також Олег Давидчак додав, що студенти повинні носити маски у коридорах, а в аудиторіях — залежно від відстані між ними. Викладачі, за його словами, забезпечені і масками, і щитками.

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантинуСуспільне Львів

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантину

У Львівському університеті Франка навчання розпочалося 1 вересня

"Студенти які мають лекції, відвідують їх у дистанційному форматі, а семінари практичні та лабораторні проходитимуть в аудиторіях. Для студентів першого курсу, що вступають на бакалаврат та студентів, які вступають на перший рік навчання магістратури навчання розпочинається з 15 вересня", — розповів заступник голови профкому студентів ЛНУ ім. Івана Франка Микола Спересенко.

Щодо заходів безпеки – при вході до університету відбуватиметься вимірювання температури , до навчального закладу матимуть доступ лише працівники, обслуговуючий персонал та студенти.

"Проводиться дезінфекція приміщень. Розведено навчальний процес для різних курсів, щоб вони не перетинались. Викладачі отримали засоби безпеки-санітайзери, маски та щитки. У навчальному закладу студенти зобов'язані бути в масках, а на заняттях вже можуть їх зняти", — додав заступник голови профкому студентів ЛНУ ім. Івана Франка Микола Спересенко.

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантинуinlviv.in.ua

Як навчатимуться студенти львівських університетів в умовах адаптивного карантину

В Українському католицькому університеті заняття розпочали найшвидше, аби закінчити семестр до грудня

"Найпершими розпочали навчання магістри другого курсу — вони уже на початку серпня були на кампусі. В цей час третій і четвертий курс бакалаврату брали участь у навчанні онлайн, а буквально з учора вони теж вийшли на кампус. Після цього вже на кампус приходитимуть новачки-першокурсники. Це робиться щоб мати можливість не перенавантажувати кампус та не створювати скупчень", — розповів про навчання студентів УКУ проректор науково–педагогічної роботи Дмитро Шеренговський.

Читайте також: Міністерство освіти і науки підготувало новий проєкт положення про організацію дистанційного навчання.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди