До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"
Світлина: kosmostabir.org

Стартував продаж квитків на арт-поїзд "ГогольTrain", який 3 вересня вирушить із Києва у напрямку Херсона. Саме тут цьогоріч відбудеться фестиваль "ГогольFest".

"ГогольTrain" - це окремий потяг із двома вагонами-ресторанами у центрі, що перетворюються на час поїздки у центри сучасного мистецтва на колесах", - повідомляють організатори подорожі.

У ході мандрівки на фестиваль пасажири зможуть відвідати виставку, долучитися до мистецтва перфомансу, також у поїзді діятимуть музична та електронна сцени.

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"
"ГогольTrain" - це мистецький поїзд, який доставить до Херсона відвідувачів фестивалю "ГогольFestDream". Світлина: kosmostabir.org

Квитки можна придбати за посиланням, їх вартість:

  • 850 гривень плацкартний вагон;
  • 1 700 гривень - купейний вагон.

У вартість квитків входить проїзд з Києва до Херсона і у зворотному напрямку, а також абонемент на нічну сцену, освітню програму, кінопокази та перфоманси в рамках "ГогольFest'у", який триватиме у Херсоні з 4 по 6 вересня.

"Всі події "Dream GogolFest" та сам "ГогольTrain" (посадка у вагон у масках та після здійснення температурного скринінгу) відбуваються згідно з вимогами МОЗ у зв'язку з введенням карантинних обмежень", - наголошують організатори.

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"
Мапа локацій фестивалю "ГогольFestDream" у Херсоні 4-6 вересня. Світлина: gogolfest.org

Що відомо

  • 4-6 вересня у Херсоні відбудеться фестиваль "Dream GogolFest".
  • У рамках фестивалю відбудеться низка мистецьких заходів. Зокрема, концерт гурту DakhaBrakha "І корабель пливе", кінопокази, концерти електронної музики, освітні заходи, вистави та перфоманси.
  • Суспільне розповідало, як на одній із локацій фестивалю тривають приготування до його проведення.
На початок