Промову Байдена про підтримку України та Ізраїлю подивилися понад 20 млн людей

Промову Байдена про підтримку України та Ізраїлю подивилися понад 20 млн людей

Президент Джо Байден виступає 19 жовтня 2023 р. з промовою про війну в Ізраїлі та Україні
Президент Джо Байден виступає з Овального кабінету Білого дому в четвер, 19 жовтня 2023 року, у Вашингтоні, з промовою про війну в Ізраїлі та Україні. Фото: Jonathan Ernst/Pool via AP

Промову президента США Джо Байдена, який виступив у прайм-тайм ввечері 19 жовтня на підтримку України та Ізраїлю дивилися 20,3 мільйона людей. Це у понад три рази більше, ніж аудиторія, яку Байден зібрав у червні, коли він виступив у прайм-тайм в Овальному кабінеті, щоб оголосити про двопартійну угоду, спрямовану на припинення кризи боргового ліміту.

Про це пише Reuters з посиланням на оцінки дослідницької компанії Nielsen.

За даними компанії Nielsen, попередня промова Байдена зібрала 6,2 мільйона глядачів і була показана лише двома найбільшими американськими телерадіокомпаніями.

Щодо промови 19 жовтня про підтримку України та Ізраїлю, то підрахунок глядацької аудиторії проводився по 10 американських ефірних і кабельних мережах, включно з ABC, CBS, CNN, Fox News і NBC.

Дві третини глядачів дивилися 15-хвилинну промову Байдена в ефірі, а 35% були підключені до кабельних мереж. За даними компанії Nielsen, понад три чверті телеаудиторії були старші 55 років.

Fox News зібрав найбільшу аудиторію в кабельних мережах — майже 3,4 мільйона глядачів. При цьому компанія випередила конкурентів MSNBC з аудиторією 2,1 мільйона глядачів і CNN з 1,4 мільйона.

У своїй промові Байден порівняв бойовиків ХАМАСу у Секторі Гази, які напали на Ізраїль, з президентом Росії Володимиром Путіним, чиї війська вторглися в Україну в лютому 2022 року, і представив ці конфлікти як загрозу демократії.

"Американське лідерство — це те, що тримає світ разом. Американські альянси — це те, що тримає нас, Америку, в безпеці", — сказав Байден.

Президент США Джо Байден звернувся до Конгресу із закликом погодити додаткове фінансування для підтримки України та Ізраїлю.

На початок