Про своє виключення з фракції дізнався із ЗМІ: депутат обласної ради з’ясовує причини

Про своє виключення з фракції дізнався із ЗМІ: депутат обласної ради з’ясовує причини

Ігор Жмінка, депутат облради
Ігор Жмінка, депутат Тернопільської облради. Суспільне Тернопіль

Однопартійці виключили з фракції "Слуга народу" в Тернопільській обласній раді Ігоря Жмінку. Підтримали рішення п'ятеро депутатів.

Ігор Жмінка розповів Суспільному, що про виключення з фракції дізнався із засобів масової інформації. Жодних офіційних повідомлень про це не отримував.

"Станом на 18 жовтня від політичної партії "Слуга народу" ні протоколи, ні копії протоколів щодо виключення з фракції мені не надходили. Якщо це все-таки відбулося, стає дивно, чому саме мене не запросили на фракцію і чому мені не дали слово. Вважаю, у цій ситуації це є важливим для прийняття відповідного правового рішення".

Жмінка прокоментував можливі причини його виключення з фракції "Слуга народу".

Ігор Жмінка, депутат Тернопільської обласної ради, фракція "Слуга народу"
Ігор Жмінка, депутат Тернопільської обласної ради. Фото: Суспільне Тернопіль

"Можливо, це пов'язано з тим, що 22 серпня на пленарному засіданні сесії обласної ради я заявив: якщо голова Тернопільської облради не повернеться в сесійну залу для розв'язання господарських питань (я з трибуни це сказав), то почну процедуру його зняття з посади. Але голова облради скасував своє рішення щодо перенесення та поїхав у відрядження, ми ж усі господарські питання вирішили. Головував тоді на сесії перший заступник голови облради Болєщук. Можливо, це пов'язано з тим, що зараз я надсилаю запити щодо преміювання посадових осіб виконавчого апарату, преміювання керівників комунальних підприємств Тернопільської обласної ради, опубліковую їх. Також роблю запити щодо витрат на транспорт, на відрядження".

Він також повідомив, щоб з'ясувати причину виключення з депутатської фракції, готує звернення до голови обласної організації партії "Слуга народу" Володимира Гевка та керівника фракції в обласній раді Ярослава Захарківа.

Кореспонденти Суспільного звернулися за коментарем до Ярослава Захарківа. Зв'язатися телефоном не змогли.

Як повідомив член фракції "Слуга народу" Денис Милий, коментар з приводу виключення Ігоря Жмінки з фракції дадуть на офіційній сторінці "Слуга народу Тернопільщини".

На початок