На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ, які загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині

На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ, які загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині

На Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ, які загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині
ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

15 жовтня на Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ, які загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині: Богданом Гречаним, Олександром Крепсом, Миколою Чухном.

Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Богдан Гречаний народився 15 січня 1987 року у місті Прилуки. Навчався в загальноосвітній школі Nº2. Після шкільного навчання вступив до Чернігівського педагогічного інституту на спеціальність "Фізичне виховання". У ранньому віці втратив маму. Після одруження проживав у Києві.

Солдат Богдан Гречаний
Солдат Богдан Гречаний. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Проходив службу на посаді стрільця-снайпера механізованого відділення одного з підрозділів військової частини А4053. Загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку 9 жовтня 2023 року. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі у Прилуках.

Солдат Олександр Крепс народився 31 жовтня 1977 року в селі Жукля Холминської громади Корюківського району, де розпочав навчання у школі. Далі з матірʼю виїхали на Сумщину, де він закінчив дев'ять класів Березівської ЗОШ у Глухівському районі. Продовжив навчання в Глухівському ПТУ, де здобув фах "електрика-майстра холодильного обладнання" і "тракториста". Розпочав свою роботу трактористом в колгоспі на Сумщині. В 1999 році з родиною повернувся до рідного села Жуклі. Тут одружився і виховав двох синів. В Жуклі працював вальником лісу.

Солдат Олександр Крепс
Солдат Олександр Крепс. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Останнім часом працював в Корюківському РЕМ електриком. Професійно займався гирьовим спортом, мав звання майстра спорту. У травні цього року став на захист України на посаді гранатометника одного з підрозділів військової частини А0224. Загинув в бою 9 жовтня 2023 року на Донеччині. Поховали бійця на кладовищі в Холмах, Корюківського району.

Солдат Микола Чухно народився 8 січня 1976 року. Проживав в селі Покровське Менської громади. Після початку повномасштабної війни долучився до лав ЗСУ. Службу проходив в одному з підрозділів військової частини А0402.

Солдат Микола Чухно
Солдат Микола Чухно. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 11 жовтня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині. Поховали бійця в селі Покровське, Корюківського району.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок