На Львівщині 14 жовтня попрощаються із шістьма захисниками

На Львівщині 14 жовтня попрощаються із шістьма захисниками

На Львівщині 14 жовтня попрощаються із шістьма захисниками
Львівська міська рада

Сьогодні, 14 жовтня, на Львівщині відбудеться прощання із шістьма військовими. Віталій Казаков, Юрій Петрів, Володимир Ольшанецький, Богдан Пилип, Мар'ян Батюк та Володимир Букартик загинули, захищаючи Україну.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Віталій Казаков народився за кордоном. Впродовж життя проживав у різних населених пунктах України: у селі Миропілля і містах Канів та Корсунь-Шевченківський Черкаської області, у Києві та поблизу Борисполя. Від початку повномасштабного вторгнення РФ чоловік воював на південному напрямку фронту на посаді стрільця-снайпера 80 окремої десантно-штурмової бригади. Із рідних у нього нікого не залишилося.

Віталій Казаков
Віталій Казаков. Львівська ОВА

Юрій Петрів — уродженець міста Нетішин Хмельницької області. Чоловік закінчив колишній Львівський інститут економіки і туризму. Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні АТО у складі 39 окремого мотопіхотного батальйону "Дніпро-2". Від початку повномасштабного вторгнення захисник став до лав 67 окремої механізованої бригади. Юрій боронив Україну на північному та східному напрямках фронту. У військового залишилися мама, дружина, 8-річна донька та брат.

Юрій Петрів
Юрій Петрів. Львівська ОВА

Чин похорону Віталія Казакова та Юрія Петріва розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі у Львові. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. 

Володимир Ольшанецький — житель міста Городок. Чоловік захищав Україну на східному напрямку. Загинув 6 вересня 2023 року на Луганщині під час виконання бойового завдання. У захисника залишились мама, дружина, син, дочка, брат та сестра. Сьогодні (14 жовтня, — ред.) близько 12:00 мешканці Городка зустрінуть кортеж з тілом захисника на майдані Гайдамаків.

Володимир Ольшанецький
Володимир Ольшанецький. Львівська ОВА

Богдан Пилип — уродженець села Волиця Шегинівської громади. Молодший сержант служив у військовій частині А4007. Загинув 9 жовтня 2023 року під час виконання завдання в Желанному Покровського району Донецької області. Чин похорону Богдана Пилипа відбудеться об 11:00 у селі Волиця. Поховають воїна на місцевому кладовищі.

Богдан Пилип
Богдан Пилип. Львівська ОВА

Марʼян Батюк — житель села Ясениця-Сільна Бориславської громади. Чоловік вступив до лав Збройних сил України у травні 2023 року. Загинув 10 жовтня поблизу Макіївки Луганської області під час штурмових дій. У воїна залишились мама, тато та брат з дружиною. Чин похорону за загиблим відбудеться о 12:00. Поховають захисника на кладовищі в селі Ясениця-Сільна.

Мар'ян Батюк
Мар'ян Батюк. Львівська ОВА

Володимир Букартик — житель села Твіржа Мостиської громади. Чоловік був солдатом військової частини А3715. Загинув внаслідок отриманих поранень під час штурмових дій в районі Макіївки Луганської області. Чин похорону Володимира Букартика відбудеться об 11:00 в рідному селі.

Володимир Букартик
Володимир Букартик. Львівська ОВА

На початок