Начальника Львівського обласного ТЦК та СП призначили на іншу посаду

Начальника Львівського обласного ТЦК та СП призначили на іншу посаду

Начальника Львівського обласного ТЦК та СП призначили на іншу посаду
Фото: Офіс Президента

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний за місяць після призначення звільнив із посади начальника Львівського обласного ТЦК та СП Дениса Чаюка. Він обіймав цю посаду із 4 вересня 2023 року.

Першим про це повідомило видання Lviv.media. Цю інформацію Суспільному підтвердили у Генштабі.

Дениса Чаюка призначили на іншу посаду в одну із військових частин. Хто буде очолювати Львівський обласний ТЦК та СП – наразі невідомо.

Як повідомили Суспільному у пресслужбі обласного територіального центру комплектування, наразі Денис Чаюк перебуває на місці та продовжує виконувати свої обов’язки.

Полковник Денис Чаюк — учасник АТО/ООС. Чоловік брав участь у боях за Луганський аеропорт та місто Дебальцеве Донецької області. У 2017 році отримав медаль "За військову службу Україні". Від початку повномасштабної війни заступник командира 128 окремої гірсько-штурмової бригади разом з бійцями воював на Запоріжжі.

22 березня під час визволення Малинівки Запорізької області полковник отримав осколкове поранення. Через місяць, у квітні 2022 року, Володимир Зеленський повідомив про присвоєння Денису Чаюку звання Героя України "за особисту мужність та результативність у боях з окупантами, за знищення техніки й живої сили ворога".

На початок