"Депутатів ввели в оману". Керівник інтернату на Кіровоградщині оскаржуватиме в суді призначення нового директора

"Депутатів ввели в оману". Керівник інтернату на Кіровоградщині оскаржуватиме в суді призначення нового директора

"Депутатів ввели в оману". Керівник інтернату на Кіровоградщині оскаржуватиме в суді призначення нового директора
Євген Гончаренко під будівлею Кіровоградської обласної ради. Фото: Суспільне Кропивницький

Виконувач обов'язків директора Новомиргородського психоневрологічного інтернату в Кіровоградській області Євген Гончаренко оскаржуватиме в суді рішення про призначення нового керівника. На сесії Кіровоградської облради директором інтернату призначили Інну Лилу. Доповідач з цього питання керівник департаменту соцзахисту Олександр Догаров сказав: проведення конкурсу на цю посаду неможливий через воєнний стан. Євген Гончаренко говорить – це не правда.

Щоб озвучити свою позицію, Євген Гончаренко приїхав на засідання сесії облради. Охорона у будівлю його не пустила. Аргументували це тим, що Гончаренка немає у списках запрошених до сесійної зали. Гончаренко викликав поліцію та написав заяву.

З публікацій у ЗМІ він дізнався про те, що Олександр Догаров пояснив: конкурс на посаду не проводять через воєнний стан.

Гончаренко звертає увагу, відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", таку норму застосовують на територіях, де ведуться бойові дії. Кіровоградщина до таких не відноситься.

Також говорить: навіть у випадку ведення бойових дій на території, без конкурсу на посаду призначаються керівники держслужб, органів місцевого самоврядування, посади керівників суб'єктів сектору економіки.

"Тобто керівники надавачів соціальних послуг, як наш заклад, не відносяться до жодної з зазначених у цьому законі посад. Ця аргументація — брехня, порушений закон".

Євгена Гончаренка підтримує увесь колектив інтернату – відповідне звернення за підписами 100 відсотків колективу – це 170 людей – передали обласній раді.

Представники колективу розповіли Суспільному, конкурс має бути, бо нова керівниця працює у дитсадку та не має досвіду роботи у психоневрологічних закладах.

Євген Гончаренко оскаржуватиме в суді рішення про призначення нового керівника інтернату, а колектив планує 9 жовтня вийти на протест. Після представлення нової керівниці Гончаренко буде заступником Інни Лили.

На початок