Громади скасували 22 закупівлі, визначивши їх не пріоритетними — Львівська ОВА

Громади скасували 22 закупівлі, визначивши їх не пріоритетними — Львівська ОВА

Громади скасували 22 закупівлі, визначивши їх не пріоритетними — Львівська ОВА
Фото: Facebook/Андрій Годик

На Львівщині місцеві громади ухвалили рішення про скасування 22 запланованих закупівель. Більшість ОТГ області визначили свої цьогорічні закупівлі пріоритетними та необхідними для належного функціонування громад.

Про це 5 жовтня повідомив у Facebook перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик.

Громади мали провести аналіз оголошених та запланованих у 2023 році закупівель відповідно до доручення начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

"За результатами наданої інформації від ОТГ було прийнято рішення про скасування 22 запланованих закупівель. Серед них по одній прийнято рішення розірвати вже укладений договір. Таким чином, обласний бюджет зняв фінансовий ресурс з об’єктів спортивної інфраструктури на 38 млн. гривень. Вказані кошти скеровані на охорону здоров’я, ВПО та сектор безпеки", — повідомив Андрій Годик.

За його словами, дві громади не надали інформації щодо проведення такого аналізу закупівель. Це Глинянська та Солонківська ОТГ Львівського району. Їхні закупівлі також промоніторять.

"Більшість ОТГ визначили свої цьогорічні закупівлі пріоритетними та необхідними для належного функціонування громад у період воєнного стану. Натомість якщо будуть виявлені закупівлі з низьким ступенем пріоритетності, то вони погодились розглянути можливість їх відміни", — додав Андрій Годик.

5 жовтня начальник Львівської ОВА Максим Козицький видав розпорядження "Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану".

Відтак, згідно документу, першочергово слід здійснювати фінансування функціонування бюджетних установ, заходів щодо відсічі збройної агресії та цивільного захисту, захист та підготовку об’єктів соціальної та іншої інфраструктури. Також слід фінансувати аварійно-відновлювальні роботи і соціальну підтримку ВПО, створення умов реабілітації військових і ветеранів.

Укладання нових угод можливе лише за погодженням з профільними заступниками начальника Львівської обласної військової адміністрації.

Під час формування бюджетних запитів для складання обласного бюджету на 2024 рік враховувати пріоритетність видатків.

На початок