В Україні загинув доброволець із Латвії

В Україні загинув доброволець із Латвії

ЗМІ
Ілюстративне фото, Інтернаціональний легіон у складі ЗСУ
. Ілюстративне фото, Інтернаціональний легіон у складі ЗСУ / ildu.com.ua

На Донеччині під Лиманом внаслідок атаки ворожого дрона загинув доброволець із Латвії. Його ім'я та позивний поки не розкриваються, офіційного підтвердження немає ні від української, ні від латвійської сторони. Інформацію підтвердили Латвійському телебаченню кілька соратників загиблого.

Про це пише LSM.

Зазначається, латвійський боєць загинув внаслідок атаки російського безпілотника неподалік Лимана на сході України.

Відомості про загибель латвійського добровольця підтвердив колишній командир Національних Збройних сил Латвії Юріс Далбіньш. У телевізійній програмі Šodienas jautājums він сказав, що отримав цю інформацію кілька годин тому.

"Побратими подбають про те, щоб тіло добровольця доставили до Латвії, і його поховали згідно з військовим регламентом", — сказав Далбіньш.

Напередодні стало відомо, що від атаки російського дрона під Лиманом загинув доброволець з Естонії. Припускають, що можливо, йдеться про той самий удар БПЛА, який у суботу забрав життя естонського військового Танела Крігуля з позивним "Стінгер", який воював в Україні у складі Інтернаціонального легіону.

Що відомо про створення Інтернаціонального легіону?

27 лютого 2022 року президент Володимир Зеленський закликав іноземних громадян долучатися до опору російським військам в Україні. З іноземців, які виявлять бажання долучитися, буде створено окремий Інтернаціональний легіон територіальної оборони. А наступного дня Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для іноземців-добровольців.

28 лютого 2022 року у Міноборони України повідомили, що вступити до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України зголосилися кілька тисяч іноземних громадян.

У березні 2022 року стало відомо, що 70 японців, серед яких 50 колишніх членів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону, подали заявки на приєднання до українського Інтернаціонального легіону тероборони.

На початок