Київрада виділила гроші для військових і транспортників — Кличко

Київрада виділила гроші для військових і транспортників — Кличко

Київрада виділила гроші для військових і транспортників — Кличко
Київський міський голова Віталій Кличко. Фото: Київрада

Київрада на позачерговому засіданні збільшила допомогу українським захисникам. Також гроші отримав Департамент транспортної інфраструктури.

Про це у Telegram повідомив міський голова Віталій Кличко.

За його словами, зокрема, депутати проголосували за збільшення фінансування міської цільової програми "Захисник Києва" на 1 мільярд 260 мільйонів. Ці кошти підуть на матеріально-технічне забезпечення сил безпеки і оборони.

"А саме: на придбання автотранспорту, БПЛА, оптичних прицілів, приборів нічного бачення, ремонт та відновлення техніки та інше необхідне. Це — субвенція, ми перераховуємо гроші військовим підрозділам",— каже Кличко.

Міський голова також поінформував, що Київрада виділила гроші і для Департаменту транспортної інфраструктури. Це понад 1,2 мільярди гривень на регулювання тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті.

Ціна поїздки 8 гривень давно не відповідає собівартості проїзду. Оскільки вартість місто не підвищує, а транспортним підприємствам потрібно працювати, то мусимо забезпечити їм таку можливість, підсумував Кличко.

Що відомо про соціальні програми підтримки військових у Києві

Наприкінці липня Київрада збільшила фінансування міської програми "Захисник Києва" до 5 мільярдів гривень. З них понад 2 млрд грн піде на матеріально-технічне забезпечення Сил оборони та безпеки, за 1 млрд грн придбають БПЛА, 450 млн грн витратять на ремонт техніки.

У червні 2023 року Київрада внесла зміни до міської цільової програми "Захисник Києва" на 2022-2024 роки. Депутати підтримали збільшення фінансування Сил оборони та безпеки столиці на 100 млн грн.

У Києві підтримують членів сімей загиблих захисників та захисниць, а також щомісяця виплачують їхнім неповнолітнім дітям матеріальну допомогу. Зокрема, дітям щомісяця виплачують по 14 165 гривень.

У столиці киянам, які боронять Україну, та членам їхніх сімей будуть надані додаткові пільги та соціальні гарантії. Таке рішення ухвалили депутати Київради на засіданні 15 грудня 2022 року.

Київська міська рада наприкінці листопада минулого року виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ під час наступу російських військ. Фінансове підтримка передбачена для близько 10 тисяч бійців.

На початок