Посилення оборони та безпеки: Київрада збільшила фінансування міської програми "Захисник Києва"

Посилення оборони та безпеки: Київрада збільшила фінансування міської програми "Захисник Києва"

Посилення оборони та безпеки: Київрада збільшила фінансування міської програми "Захисник Києва"
Захисник. Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

Київрада внесла зміни до міської цільової програми "Захисник Києва" на 2022-2024 роки. Депутати підтримали збільшення фінансування Сил оборони та безпеки столиці на 100 млн грн. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Додаткові кошти спрямують на подальшу підтримку військових частин гарнізону Києва, забезпечення перевезення захисників для виконання бойових завдань і навчання. Крім того, фінансові ресурси підуть на підготовку операторів БпЛА для потреб підрозділів територіальної оборони столиці.

Як вважають у Київраді, внесення змін до програми "Захисник Києва" дасть змогу комплексно задовольняти потреби військових частин, підрозділів Сил оборони та безпеки столиці.

Що відомо про підтримку захисників у Києві

У листопаді минулого року Київська міська рада виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ під час наступу російських військ.

У грудні 2022 року Київрада ухвалила рішення про надання додаткових пільг та соціальних гарантій киянам, які боронять Україну, та членам їхніх сімей.

У столиці до Дня захисників і захисниць виплатили одноразову матеріальну допомогу до 1500 гривень учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, учасникам Революції Гідності, бійцям-добровольцям, переселенцям, які зареєстровані у столиці.

У Києві створили міську координаційну раду з питань реінтеграції та підтримки захисників та членів їх сімей. Вона об'єднає зусилля депутатів Київради, підприємців і організацій у питанні соціальної захисту військових.

Київрада у березні затвердила міську цільову програму "Підтримка киян–захисників та захисниць України" на 2023-2025 роки. Нею передбачено надання комплексної допомоги містянам, які боронять Україну, їхнім сім'ям та родинам загиблих воїнів.

На початок