У Дніпрі американська художниця Колетт Міллер створила мурал "Крила Янгола"

У Дніпрі американська художниця Колетт Міллер створила мурал "Крила Янгола"

Крила Янгола
Фото: Дніпровська міська рада

На Січеславській Набережній у Дніпрі всесвітньо відома американська художниця Колетт Міллер створила мурал "Крила Янгола". Це частина її глобального артпроєкту.

Про це йдеться у пресрелізі Дніпровської міської ради, який отримало Суспільне.

"Мій проєкт "Крила Янгола" про гуманність, людяність. Я малювала такі крила в Африці, Австралії, Дубаї, Європі, Китаї, Японії, Малайзії тощо. Цей мурал я створила спеціально для вашого міста, використовувала кольори логотипу Дніпра. Сподіваюсь, ви, хоча б на мить, зможете знайти розраду та натхнення в цьому символі надії та єдності", — сказала художниця.

Це її перший візит в Україну. Колетт приїхала на запрошення своєї подруги-дніпрянки, письменниці Наталії Попової, яка нині живе у Нью-Йорку.

На Січеславській Набережній у Дніпрі з`явився мурал "Крила Янгола"
Американська художниця Колетт Міллер вперше приїхала в Україну. Фото: Дніпровська міська рада

За словами керівниці Туристичного інформаційного центру Дніпра Ольги Стасенко, "Крила" Колетт Міллер входять до світової четвірки "інстаграмних" вуличних творів мистецтва. Тож такий артоб’єкт у Дніпрі стане цікавим і для жителів, і для гостей міста.

Де ще є "Крила Янгола" Колетт Міллер

"Крила" прикрашають нетрі Кенії та Міжнародний лондонський аеропорт Хітроу, табір біженців та вишукану стіну сучасного маєтку у Франції, Світовий торговий центр у Нью- Йорку (пам'ять про жертв 11 вересня) і міст у Гарлемі.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок