Зеленський зустрівся з міністром оборони Естонії. Які теми обговорили

Зеленський зустрівся з міністром оборони Естонії. Які теми обговорили

Зеленський зустрівся з міністром оборони Естонії. Які теми обговорили
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Естонської Республіки Ханно Певкуром, 2 жовтня 2023 року, фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський сьогодні 2 жовтня провів зустріч із міністром оборони Естонської Республіки Ханно Певкуром.

Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу президента України.

"Вдячний уряду вашої країни, суспільству та всім, хто поруч з українцями під час повномасштабної війни Росії. Це надзвичайно важливо. Ми цього ніколи не забудемо. Ви дуже нам допомогли, і ми високо цінуємо це. Особливо це було важливо в перші дні російського вторгнення", — сказав під час зустрічі Зеленський.

Він також поінформував естонського міністра про ситуацію на полі бою та першочергові потреби Сил оборони України. Крім того, лідери обговорили можливості додаткових механізмів оборонного сприяння нашій державі з боку Естонії.

"Окремо було відзначено провідну роль Естонської Республіки в запуску ІТ-коаліції для України під час нещодавньої зустрічі у форматі "Рамштайн". Відбувся обмін думками щодо подальшої взаємодії двох держав на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції України", — додали в ОПУ.

Раніше стало відомо, що Естонія планує долучитися до німецького рамкового контракту щодо постачання боєприпасів для забезпечення стійкості України.

На початок