"Ференцварош" Реброва вибив іменитий "Селтік" з кваліфікації Ліги чемпіонів

"Ференцварош" Реброва вибив іменитий "Селтік" з кваліфікації Ліги чемпіонів AP

Чемпіон Угорщини на чолі з Сергієм Ребровим та з українцем у складі пробився до третього кваліфікаційного раунду турніру.

Угорський "Ференцварош" у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів переміг на виїзді титулований шотландський "Селтік" з рахунком 2:1.

Підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Давид Сігер пробив з-за меж штрафного майданчика й влучив у дальню штангу. На початку другого тайму шотландці завдяки голу Раяна Крісті відновили рівновагу. На 75-й хвилині гості знову вийшли вперед: відзначився Токмак Нгуєн. До кінця зустрічі ситуація на табло не змінилася, "фраді" вистояли проти атак суперника й здобули путівку до третього кваліфай-раунду. При цьому угорці протягом матчу завдали лише два удари по воротах кельтів.

"Ми грали з нашим найсильнішим на цей момент суперником у єврокубках. Все йшло за планом. Звісно, можливо, суперник недостатньо часто пробивав, він більше володів м'ячем. Але в матчі важливо не володіння м'ячем, а хто скільки заб'є голів. Мені дуже сподобалося, як ми побудували наші атаки. Ми боролися з дуже сильним суперником, і я задоволений результатом ", – сказав Сергій Ребров після матчу.

Відзначимо, український півзахисник "Ференцвароша" Ігор Харатін провів повний матч. Натомість Олександр Зубков до заявки не потрапив.

Що відомо:

• У рейтингу УЄФА "Селтік" перебуває значно вище за "Ференцварош". Шотландці – на 46-му рядку, угорці – на 135-му.
  • "Селтік" є 51-разовим чемпіоном Шотландії, чинним чемпіоном першості й одним із найтитулованіших клубів світу за кількістю виграних внутрішніх змагань.
  • "Ференцварош" на чолі з Ребровим у сезоні 2019/20 вдруге поспіль став чемпіоном Угорщини. До приходу українця, починаючи з 2000-го команда лише тричі вигравала першість.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start