"Ференцварош" Сергія Реброва з двома українцями у складі став чемпіоном Угорщини Associated Press

Ураїнський тренер Сергій Ребров вже вдруге поспіль привів до чемпіонства угорський "Ференцварош". Золоті медалі команда забронювала за собою за три тури до завершення першості.

У 30-му турі чемпіонату Угорщини "Ференцварош" на чолі з Сергієм Ребровим та за участю українців Олександра Зубкова та Ігоря Харатіна зіграв на виїзді проти "Гонведа". Завдяки голам Міхи Блажича та Міхала Шкварки команда перемогла 2:0 і здобула необхідні для дострокового чемпіонства три очки. Відзначимо, Олександр Зубков вийшов на матч зі старту і записав до свого активу результативну передачу.

Для Сергія Реброва це вже другий поспіль чемпіонський титул на тренерському містку "Ференцвароша". До його приходу, починаючи з 2000-го команда лише тричі вигравала першість. У наступному сезоні клуб побореться в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start