"Спочатку дрони, потім стадіони": львів'яни вчетверте мітингували біля Львівської ОВА

"Спочатку дрони, потім стадіони": львів'яни вчетверте мітингували біля Львівської ОВА

"Спочатку дрони, потім стадіони": львів'яни вчетверте мітингували біля Львівської ОВА
Мітинг 29 вересня 2023 року. Фото надав Святослав Літинський

Ввечері, 29 вересня, під стінами Львівської ОВА відбувся четвертий мітинг із закликом переглянути некритичні витрати та скерувати гроші на потреби військових. До події долучилися близько 80 людей. До мітингувальників вийшов заступник начальника ЛОВА Олександр Кулепін.

Про це Суспільному розповів волонтер та громадський діяч Святослав Літинський.

Львів'яни влаштовують мітинги біля Львівської ОВА щоп'ятниці вже місяць. Минулого тижня начальник обласної військової адміністрації Максим Козицький відреагував на заклики активістів та видав розпорядження про те, щоби громади переглянули свої тендери та підготували звіт. Сьогодні, 29 вересня, мітингувальники зібралися, аби почути результати. До них вийшов заступник начальника ЛОВА Олександр Кулепін.

"Ми сподівалися сьогодні отримати якісь результати про це, але результату ніякого не було. Пан Олександр Кулепін врешті сказав, що дуже сподівається, що до наступної п'ятниці все-таки підготують звіт, де вони особисто зекономили, на яких тендерах, де громади погодилися зменшити побудову "стадіонів і футбольних полів" і куди скерують ті гроші", — говорить Святослав Літинський.

Учасники мітингу
Учасники мітингу. Фото надав Святослав Літинський

За його словами, наступного разу львів'яни запишуть публічне звернення до Володимира Зеленського.

"Фактично я замучений тим, розчарований. Ми вчетверте приходимо і ніякого результату немає. Будемо робити ескалацію наступного разу, будемо ширше запрошувати людей, будемо робити звернення до Президента. Він у своїх доповідях каже, що бруківки не треба, а його ж виконавці закуповують умовну бруківку, тобто виділяють гроші на фінансування нових стадіонів, спорткомплексів. Стадіони будуємо, а люди гинуть наші", — додає громадський діяч.

Наступний мітинг відбудеться 6 жовтня о 16:30.

На початок