Росія запровадила санкції проти 23 британців

Росія запровадила санкції проти 23 британців

Будівля МЗС Росії
Будівля МЗС Росії. Фото: пресслужба МЗС РФ

Міністерство закордонних справ Росії оголосило про заборону в’їзду в країну ще 23 громадян Великої Британії, поповнивши санкційний список представниками військово-політичного істеблішменту, журналістського корпусу та наукової спільноти Британії.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

У зовнішньополітичному відомстві РФ заявили, що британці додані в "стоп-лист" у відповідь на "спроби британської сторони посилити санкційний тиск на Росію".

До списку, зокрема, потрапили: начальник штабу оборони британської армії Ентоні Радакін та голова Об'єднаного розвідувального комітету при уряді Великої Британії Мадлен Алессандрі. Також у санкційному переліку: голова ради директорів військової корпорації BAE Systems і співробітники Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень, Фонду Генрі Джексона, аналітичного інституту "Сівітас".

18 серпня Росія внесла до санкційного списку 54 особи із Великої Британії, яким заборонений в’їзд у на територію країни. Зокрема, це політики, представники силових структур, юристи та журналісти.

8 серпня Велика Британія розширила список санкцій, додавши 25 компаній та громадян, які допомагають Кремлю вести війну проти України. Йдеться про 22 іноземні компанії та три російські, які імпортують електроніку для військового обладнання.

На початок