Апеляційна палата ВАКС залишила одеського бізнесмена Кауфмана під вартою

Апеляційна палата ВАКС залишила одеського бізнесмена Кауфмана під вартою

Апеляційна палата ВАКС залишила одеського бізнесмена Кауфмана під вартою
Борис Кауфман. Джерело: Центр протидії корупції

Апеляційна палата ВАКС залишила одеського бізнесмена Бориса Кауфмана, якого підозрюють у незаконному заволодінні майновим комплексом КП "Міжнародний аеропорт "Одеса" та 2,5 млрд грн доходу від його діяльності, під вартою.

Про це 27 вересня повідомили у Центрі протидії корупції.

Апеляція ВАКС відмовила в задоволенні скарги захисників Бориса Кауфмана та залишила бізнесмена під вартою з альтернативою застави в розмірі 268,4 млн грн.

7 вересня слідчий суддя ВАКС Олег Федоров обрав Кауфману запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 268,4 млн грн. Крім Кауфмана, ВАКС також застосував заставу у розмірі 120,78 млн гривень до підозрюваного одеського бізнесмена Алекса Боруховича.

29 серпня п'ятьом особам повідомили про підозру у незаконному заволодінні "Міжнародним аеропортом "Одеса" та 2,5 мільярдами гривень доходу від його діяльності. Серед них — колишній Одеський міський голова Олексій Костусєв, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два відомих в регіоні бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Борухович.

Дії осіб кваліфіковані за ч. 5 ст. 191Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою КК України. Колишньому міському голові Одеси додатково інкриміновано ч. 2 ст. 366Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки КК України.

Бізнесмени Кауфман та Борухович вже фігурували у справі злочинної організації, яка нібито взяла під контроль Одеську міськраду. Їх ще минулого року взяли під варту з альтернативною заставою у 129 і 124 млн грн відповідно. Гроші знайшлися і вони одразу вийшли із СІЗО, повідомили в Центрі протидії корупції.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок