У Полтаві тривають пробні запуски котелень: для чого

У Полтаві тривають пробні запуски котелень: для чого

Котельні в Полтаві
Суспільне Полтава

У 91 котельні підприємства "Полтаватеплоенерго" почалися пробні запуски. Це у Полтаві, а також Котельві, Решетилівці, Машівці та Карлівці. Такі роботи проводять для того, аби перевірити готовність до роботи в опалювальний сезон та уникнути аварійних ситуацій.

Про це Суспільному розповів начальник теплового району № 3 підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Дергільов.

"Пробні топки – це перевірка передусім обладнання, трубопроводів до виробництва, транспортування, постачання і споживання тепла від котельні до споживачів", говорить начальник теплового району підприємства "Полтаватеплоенерго" Олександр Дергільов.

Котельня у Полтаві
Одна з 17-ти котелень у Полтаві. Суспільне Полтава

"І коли всі ремонти закінчені, виникає необхідність перевірити працездатність системи централізованого теплопостачання в цілому. Для цього ми проводимо після закінчення ремонтної кампанії ці пробні топки. При проведенні пробної топки включається основне обладнання котелень, заповнюються системи, проводиться пробна прокрутка системи. І, з досвіду минулих років, часто при цьому виявляються якісь додаткові аварійні ситуації", пояснює технічний директор підприємства "Полтаватеплоенерго" Володимир Пасічко.

За його словами, такі пробні запуски проводять наприкінці вересня щороку. Як розповів технічний директор підприємства "Полтаватеплоенерго", на підготовку до опалювального сезону у підприємстві використали понад 97 мільйонів гривень. Рішення про його початок ухвалюють органи місцевого самоврядування, а тепло до квартир подають тоді, коли середньодобова температура протягом трьох днів нижче 8 градусів тепла.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок