На фронті загинули бійці з Кіровоградщини, двоє з них – торік літом та восени

На фронті загинули бійці з Кіровоградщини, двоє з них – торік літом та восени

На фронті загинули бійці з Кіровоградщини, двоє з них – торік літом та восени
Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Це – Сергій Мокряк, Владислав Скочко, Денис Фурсович, Віктор Назаренко.

5 вересня 2023 року у боях поблизу села Мала Токмачка Запорізької області загинув Сергій Мокряк з Мар'янівської громади Новоукраїнського району. Поховають бійця 28 вересня у Кропивницькому на Далекосхідному кладовищі. Це інформація від голови громади Андрія Флорі.

Сергій Мокряк з Мар'янівської громади.
Сергій Мокряк з Мар'янівської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Голова Світловодської громади Андрій Маліцький повідомив про смерть захисника з селища Власівка Владислава Скочка. Чоловіка мобілізували до Збройних сил України торік 7 вересня. Служив стрільцем-снайпером. З 1 жовтня 2022 року після артилерійського обстрілу вважався безвісти зниклим. Після довгих пошуків його тіло знайшли в районі села Безіменне Херсонської області. У загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Владислав Скочко вважався зниклим безвісти з 1 жовтня 2022 року.
Владислав Скочко вважався зниклим безвісти з 1 жовтня 2022 року. Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті 26 липня 2022 року загинув Денис Фурсович з Долинської громади Кропивницького району. Поховали захисника 25 вересня у Долинській, написав міський голова Євгеній Звіздовський.

Денис Фурсович загинув 26 липня 2022 року.
Денис Фурсович з Долинської громади загинув 26 липня 2022 року. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні загинув Віктор Назаренко 1983 року народження зі Знам'янської громади Кропивницького району. Поховають захисника у Знам'янці Другій 27 вересня. У чоловіка залишились мама та син, повідомив голова громади Володимир Сокирко.

Віктор Назаренко зі Знам'янської громади.
Віктор Назаренко зі Знам'янської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок