Збитки від ракетного обстрілу у Кременчуці оцінили у понад 25 мільйонів гривень

Збитки від ракетного обстрілу у Кременчуці оцінили у понад 25 мільйонів гривень

Обстріл Кременчука 22 вереснчя
Фото: Суспільне Полтава/наслідки ракетного удару по центру Кременчука

Комісії у Кременчуці обстежили більшу частину зруйнованих будівель, які зазнали руйнування внаслідок обстрілу міста. Станом на 25 вересня найбільш зруйнованим є Кременчуцький льотний коледж.

Про це під час апаратної наради повідомив голова Кременчуцької громади Віталій Малецький.

За його словами, у місті працюють 7 комісій. Вони обстежують будівлі, які зазнали руйнувань внаслідок обстрілу.

"Комісія опрацювала наразі 98 об’єктів, це близько 60 відсотків від загальної кількості, які постраждали, ще десь 40 відсотків об’єктів маємо найближчими днями опрацювати. Проблема в тому, що деяких людей немає в квартирах — або не живуть, або виїхали", – сказав Віталій Малецький.

У понад 25 мільйонів гривень частково оцінили збитки у Кременчуці після ракетного обстрілу
Наслідки після ракетного обстрілу. Фото: Суспільне Полтава/наслідки ракетного удару по центру Кременчука

Станом на 25 вересня орієнтовна сума збитків – понад 25 мільйонів гривень. П’ять з яких, потрібно на облаштування віконних блоків у льотному коледжі. Ця будівля, за даними Віталія Малецького, найбільше зазнала руйнувань.

"Площа вікон 1643 квадратних метри, покрівля 4918 площа. І по фасадах це 770 квадратних метрів. Фасади зруйновані внаслідок потрапляння шрапнелі , яка входили під утеплювач відбивалися від стіни і відколювали шматки утеплювача. По об’єкту, в який було влучання, ми обстеження не робили. Там треба додаткова працювати фахівцям", – зазначив Малецький.

Оцінили збитки у Кременчуці після ракетного обстрілу
У багатьох будівлях в Кременчуці вибило вікна. Фото: Суспільне Полтава/наслідки ракетного удару по центру Кременчука

Унаслідок російського обстрілу по Кременчуку, який стався 22 вересня, також пошкоджено сім пам’яток культурної спадщини, з них одна – національного значення.

"Уже фіксуються завдані пошкодження. Завтра (26 вересня – ред.) наші працівники теж туди виїжджають допомагати у фіксації цих пошкоджень", – розповіла директорка обласного департаменту культури і туризму Ірина Удовиченко.

Що відомо про ракетний обстріл Кременчука 22 вересня

Як повідомив Дмитро Лунін, армія РФ 22 вересня влучила у об'єкт цивільної інфраструктури у Кременчуці. Силам ППО вдалося збити одну ракету.

Через ракетний обстріл померла одна людина, ще 57 людей постраждали. Із бюджету Кременчуцької громади постраждалим виплатять грошову допомогу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок