Армія РФ вдарила по центру Кременчука: що відомо

Армія РФ вдарила по центру Кременчука: що відомо

Оновлено

22 вересня армія РФ обстріляла ракетами Полтавщину. Постраждала цивільна інфраструктура Кременчука.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Як повідомив Лунін, армія РФ влучила у об'єкт цивільної інфраструктури у Кременчуці. Через це є загиблі та поранені. На місці працюють відповідні служби. Силам ППО вдалося збити одну ракету.

Станом на 19:00 під час обстрілу 22 вересня у Кременчуці 15 людей поранені, з них одна дитина. Одна людина загинула. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

У Кременчуці неподалік місця влучання розгорнули намети забезпечення працівників екстрених служб. На місці є питна вода, харчування та засоби індивідуального захисту. Також працює медпрацівник. Про у своєму Telegram-каналі повідомив голова Кременчуцької громади Віталій Малецький.

"Маючи подібний досвід трагедії в «Амсторі», долучилися до процесу допомоги, тому що волонтери не можуть там працювати, розбирати чи ще якісь дії вчиняти. Але ми можемо бути контактними людьми між кременчуківцями, які активно приносять допомогу, воду, їжу, бутерброди, медичні засоби. Ми організували таку палатку, локацію, для того, щоб кременчуківці могли принести допомогу. Ми це все опрацьовуємо, передаємо тим службам, які працюють на місці трагедії, для того, щоб їх підтримати, і їхня робота була трохи легша. Крім того, звертаються кременчуківці, які не можуть потрапити до своїх домівок. Тому ми їм даємо змогу заряджати телефони, даємо чай, бутерброди. Все необхідне, щоб вони могли зачекати до того часу, коли зможуть потрапити", ― каже голова молодіжного парламенту Кременчука Світлана Пищита.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок