"Ми готуємося до важкої зими": секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова

"Ми готуємося до важкої зими": секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова

"Ми готуємося до важкої зими": секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова
Фото: Telegram Д. Лунін

У Полтавській громаді на випадок відключень електроенергії розгорнуть понад 60 "Пунктів незламності". У них планують облаштувати інтернет-зв'язок.

Про це 24 вересня під час телемарафону "Єдині новини" на телеканалі Суспільне повідомила секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова.

За словами Ямщикової, на випадок надзвичайних ситуацій в період опалювального сезону в місті буде створено резерв палива. На це виділити гроші з бюджету громади.

"У нас в місті немає взагалі комунальної техніки, зараз ми її активно закуповуємо, близько 30 одиниць ми придбаємо, але відразу скажу, що цього не вистачить і будемо працювати в змішаній формі — залучаючи підрядні організації. Поки що 98 відсотків мереж готові до початку опалювального сезону, але звичайно мережі не нові і в нас ще точно попереду чекають аварійні ситуації, але завдяки стрес-тестам мережі ми зараз побачимо, як наша мережа зреагує, тому готуємося до важкої зими", ― каже Катерина Ямщикова.

У Полтавській громаді розгорнуть, на випадок відключень світла, 61 "Пункт незламності", з них 53 будуть в освітніх закладах. Загалом в них зможуть перебувати близько 17 тисяч людей.

"Ми звернули увагу на наявність інтернет мережі повністю в кожному пункті незламності, наявність Starlink для того, щоб при «блекауті» люди могли тримати зв'язок з рідними з близькими", ― каже Катерина Ямщикова.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок