На фронті загинули Володимир Самолюк, Дмитро Сокур, Юрій Туменко та Максим Пономаренко з Кіровоградщини

На фронті загинули Володимир Самолюк, Дмитро Сокур, Юрій Туменко та Максим Пономаренко з Кіровоградщини

На фронті загинули Володимир Самолюк, Дмитро Сокур, Юрій Туменко та Максим Пономаренко з Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті російсько-української війни загинули Володимир Самолюк, Дмитро Сокур, Юрій Туменко та Максим Пономаренко з Кіровоградщини.

Житель села Панчеве, старший солдат Володимир Самолюк загинув в результаті мінометного обстрілу на території Херсонської області, повідомив голова Новомиргородської громади Ігор Забажан. Боєць був 1987 року народження, загинув 20 вересня.

Загинув Дмитро Сокур, повідомили в Гайворонській міськраді. Він народився 9 лютого 1985 року в селі Вікнина. Після закінчення школи Дмитро був призваний до Президентського полку у місті Київ. Після служби повернувся до Вікнини, одружився, сім'я має двох доньок. У 2023 році призвали до лав ЗСУ. Він став старшим розвідником 3 відділення розвідувального взводу військової частини А4845. Загинув 20 вересня в зоні ведення бойових дій в Херсонській області.

Володимир Смаглюк та Дмитро Сокур
Володимир Смаглюк та Дмитро Сокур.

У війні з Росією загинув житель Кетрисанівської громади старший солдат Юрій Туменко, повідомили в громаді. Він народився 23 грудня 1982 року в селі Кохане, де і проживав увесь час. Працював трактористом та комбайнером у фермерському господарстві, у шлюбі виховував двох синів. Мав невелику земельну ділянку, господарство. На службу його призвали у травні 2023 року, служив старшим стрільцем-оператором механізованого відділення у військовій частині А0666. Загинув 17 вересня у бою поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

20 вересня під час виконання бойового завдання в районі Новопрокопівки Запорізької області загинув житель села Несваткове, військовослужбовець ЗСУ Максим Пономаренко, повідомили в Олександрівській громаді. Він був 2000 року народження.

Юрій Томенко та Максим Пономаренко
Юрій Томенко та Максим Пономаренко.

На початок