Німеччина планує запровадити постійний контроль на кордонах з Польщею і Чехією — очільниця МВС країни

Німеччина планує запровадити постійний контроль на кордонах з Польщею і Чехією — очільниця МВС країни

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер
Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер. Фото: AP/Markus Schreiber

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна планує запровадити постійний контроль на кордоні з Польщею та Чехією, аби зупинити нелегальну міграцію.

Про це Ненсі Фезер сказала в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag.

"Такий додатковий контроль має бути інтегрований з контролем усієї прикордонної зони, який здійснюється за допомогою цивільних розвідувальних органів", – сказала Фезер.

Міністерка зазначила, що присутність федеральної поліції на кордоні з Польщею та Чехією вже посилено. Німеччина також прагне укласти угоду з Чехією, щоб німецька поліція могла працювати на чеській території. Така угода існує між Німеччиною та Швейцарією.

"Зі Швейцарією вже є чудова співпраця. Офіцерам федеральної поліції в тісній взаємодії зі швейцарською поліцією також дозволено контролювати територію Швейцарії та запобігати несанкціонованому проникненню", – сказала Ненсі Фезер.

Напередодні президент ФРН президент Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Німеччина постає перед труднощами під час приймання більшої кількості мігрантів. За його словами варто посилити прикордонний контроль та "справедливо розподіляти" мігрантів у межах ЄС.

На початок