День міста Чернівці 2023: як відзначатимуть

День міста Чернівці 2023: як відзначатимуть

Як будуть відзначати День міста в Чернівцях в 2023 році
Фото ілюстративне . Джерело: Суспільне Чернівці

У Чернівцях цього року відзначатимуть День міста без масштабних заходів. Серед запланованих подій — театралізація та заходи від різних управлінь міста.

Про це Суспільному повідомила начальниця управління культури міськради Юлія Сафтенко.

День міста відзначатимуть 7-8 жовтня. На початку нагородять почесних громадян міста та відзначать переможців премії Кохановського. За словами Сафтенко, цього року масштабних заходів не буде через війну. Свято розпочнеться у дворику ратуші.

"Ми готуємо театралізацію, підготували цьогоріч до Дня міста свій формат, вибрали дуже важливу тему. Однозначно розповімо, звідки взялося гасло: "Спільними зусиллями до перемоги". Не хочу відкривати всіх карт, щоб було цікаво", – сказала Сафтенко.

Кожен захід має погодити військова адміністрація, тому наразі точний список невідомий. Задля безпеки у місті посилено патрулюватимуть. Остаточно перелік заходів погодять орієнтовно до 25 вересня.

Що відомо про День міста Чернівці

  • У 2023 році у Чернівцях відзначатимуть 615 річницю з дня першої письмової згадки про місто.
  • Премією Кохановського відзначають тих, хто зробив внесок у розвиток міста. Цьогоріч лауреатам виплатять по понад десять тисяч гривень.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок