На фронті загинули Олександр Гавеловський, Леонід Заболотний та Віктор Левченко з Кіровоградщини

На фронті загинули Олександр Гавеловський, Леонід Заболотний та Віктор Левченко з Кіровоградщини

На фронті загинули Олександр Гавеловський, Леонід Заболотний та Віктор Левченко з Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули троє захисників з Кіровоградської області. Це – Олександр Гавеловський з міста Олександрія, Леонід Заболотний з Піщанобрідської громади Новоукраїнського району та Віктор Левченко з Великоандрусівської громади Олександрійського району.

Олександр Гавеловський народився у місті Сімферополь Автономної Республіки Крим. Згодом переїхав на Кіровоградщину в Олександрію. Загинув 26 червня 2023 року під час боїв у Бахмутському районі Донецької області. Йому було 36 років.

Попрощаються з захисником 22 вересня в Олександрії. Початок церемонії біля палацу культури "Світлопільський" о 10:00 годині ранку. Поховають Олександра Гавеловського на військовому кладовищі. У нього залишились батьки та брат. Це інформація від міського голови Олександрії Сергія Кузьменка.

Олександр Гавеловський загинув під час боїв у Бахмутському районі на Донеччині 26 червня 2023 року.
Олександр Гавеловський загинув під час боїв у Бахмутському районі на Донеччині 26 червня 2023 року. Фото: Сергія Кузьменка

На Донеччині біля села Андріївка Бахмутського району загинув Леонід Заболотний з Піщанобрідської громади Новоукраїнського району. Про це повідомив сільський голова Сергій Мар'янов. Інформацію про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

Леонід Заболотний з Піщанобрідської громади.
Леонід Заболотний з Піщанобрідської громади. Фото: Піщанобрідської громади

Віктор Левченко народився 17 квітня 1996 року у селі Захарівка Великоандрусівської громади. Навчався в захарівській школі, згодом вступив в Олександрійський професійний аграрний ліцей. Здобув освіту за спеціальністю автомеханік, водій, кранівник. Працював і проживав захисник у Світловодську.

З 25 лютого 2022 року вступив до лав ЗСУ.

29 серпня 2022 року рідні бійця втратили з ним зв’язок — пропав безвісти після ворожих обстрілів. 25 жовтня 2022 року Віктора поховали у Дніпрі.

Згодом експертиза ДНК показала, що загиблий, якого знайшли в районі населеного пункту Сухий Ставок, Херсонської області — Віктор Левченко. Загинув боєць 31 серпня 2022 року.

Прощатимуться із захисником у селі Захарівка 22 вересня. У військового залишились батьки, дружина та двоє маленьких донечок.

Віктор Левченко з Великоандрусівської громади
Віктор Левченко з Великоандрусівської громади. Фото: Facebook Андрія Маліцького

На початок