Поновлення на посаді секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова: як розпочався судовий розгляд

Поновлення на посаді секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова: як розпочався судовий розгляд

Суд у справі Карпова проти міськради Полтави
адвокат Андрія Карпова і представниця міськради. Суспільне Полтава

19 вересня у суді відклали засідання у справі щодо поновлення на посаді секретаря Полтавської міської ради Андрія Карпова. Розгляд мають продовжити у жовтні.

Підготовче засідання у Полтавському окружному адміністративному суді розпочали за позовом колишнього секретаря міської ради Андрія Карпова. Він вимагає визнати протиправним і скасувати рішення міської ради про позбавлення його повноважень секретаря. Просить поновити на посаді та стягнути заробітну плату за час вимушеного прогулу. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка була на засіданні.

Поновлення на посаді секретаря Полтавської міськради Андрія Карпова: суд
Представниця Полтавської міськради у суді. Суспільне Полтава

На засідання сам Карпов не прийшов, з’явився його адвокат Арсеній Санін. Від Полтавської міської ради була головна спеціалістка відділу представництва у судах юридичного управління міськради. Свого імені та прізвища журналістам вона не назвала.

Наталя Слободянюк суддя у справі Карпова
Суддя Полтавського окружного суду Наталя Слободянюк. Суспільне Полтава

Під час засідання суддя Наталя Слободянюк ініціювала колегіальний розгляд. Адвокат Карпова та представниця міськради це питання віддали на розсуд суду. Суддя Слободянюк ухвалила рішення про колегіальний розгляд у складі трьох суддів. Продовжити підготовче засідання мають 4 жовтня.

Чому Андрія Карпова відсторонили від посади секретаря міської ради

Із посади секретаря Полтавської міської ради Андрія Карпова усунули 28 липня цього року. Під час таємного голосування рішення підтримав 31 депутат, ще один бюлетень був зіпсований.

На засіданні депутат міської ради від "Рідного міста" Едуард Волков оголосив, що Карпов, зокрема, не скликав сесії на вимогу депутатів та не виконував свої повноваження, за час його роботи невчасно розпочали покіс трави, є незадовільний стан каналізації та доріг у громаді. Це й стало причиною для звільнення.

Андрій Карпов ці звинувачення відкинув, з рішенням та проведенням сесії загалом не погодився. Назвав це "захопленням влади" і наклав «вето» на рішення. Проте пізніше він передав офіційні печатки Катерині Ямщиковій, яку призначили на посаду секретаря.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок