Рівнянин Іван Сівак виборов три золота на Кубку світу зі спортивних танців на візках

Заслужений майстер спорту України Іван Сівак виборов три золотих нагороди на Кубку світу зі спортивних танців на візках. Таким чином від втретє досяг результату попередніх років.

Про це 18 вересня повідомили в Рівненському регіональному центрі Інваспорт.

Кубок проходив 16-17 вересня у словацькому місті Кошице, участь у ньому брали спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату. У складі національної збірної команди України Рівненську область представляв Іван Сівак, його тренерка — Інна Гурська.

У підсумку він виборов три золотих нагороди:

• два золота — в індивідуальних змаганнях серед чоловіків;
  • одне золото — у парних змаганнях у категорії "Соmbi Latin class 2" (один зі спортсменів на візку) у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).
Іван Сівак із партнеркою Оленою Данкевич
Іван Сівак із партнеркою Оленою Данкевич. Фото: Інваспорт

Що уже завоював Сівак

У 2021 році на Кубку світу зі спортивних танців на візках Іван Сівак виборов три золоті медалі. На змаганнях в італійській Генуї він став кращим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.

Танцюрист повторив свій результат на Кубку світу зі спортивних танців на візках у 2022 році, виборовши три золоті медалі.

У квітні 2023 року Сівак виборов дві золоті медалі на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках у Нідерландах.