Рівнянин Іван Сівак виборов три золота на Кубку світу танців на візках

. Фото: Суспільне, Національний паралімпійський комітет

Рівнянин Іван Сівак виборов три золоті медалі на Кубку світу зі спортивних танців на візках. Про це повідомили у Національному паралімпійському комітеті. Нагороди спортсмен отримав в індивідуальній програмі та у парі з киянкою Оленою Данкевич. Таким чином Сівак повторив результат 2021 року.

Кубок світу з танців на візках пройшов у словацькому місті Кошиці з 10 по 11 вересня. У змаганнях взяли участь параспортсмени з 18 країн світу, серед яких збірна команда України у складі двох спортсменів.

Іван Сівак виборов золоті медалі в індивідуальній категорії "Класична формула" та "Фрістайл", а у категорії комбо "Латиноамериканська програма" золоту медаль спортсмен здобув у парі з танцівницею з Києва Оленою Данкевич.

• У 2021 році на Кубку світу зі спортивних танців на візках Іван Сівак виборов три золоті медалі. На змаганнях в італійській Генуї він став кращим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.