Директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму

Директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму

Директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму
Ліцей №7 у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

Директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму. Призначення нового директора відбулося на наступний день після звільнення Світлани Рудько, щоб відновити навчання.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління освіти Чернівецької міськради.

У повідомленні йдеться, що новопризначений директор та представники управління освіти не можуть потрапити до приміщення ліцею. На місце викликали правоохоронців.

"Інформація, що уроків не буде і не потрібно приходити, не відповідає дійсності. Частина педагогічного колективу готові до відновлення освітнього процесу. Цього вимагає законодавство та просять батьки. Тому навчання завтра повинно розпочатися", — йдеться у повідомлення управління.

13 вересня у ліцеї не було уроків.

Раніше Сергій Кізіма був директором ліцею №14.

Чому звільнили директорку ліцею

13 вересня директорку ліцею Світлану Рудько звільнили через систематичне невиконання трудових обов'язків, повідомили в управлінні освіти. Йдеться про три догани — щодо непрозорого зарахування дітей до першого класу, нецільового використання благодійних внесків та порушення безпекового середовища. Також за результатами перевірки у ліцеї зафіксували понад 90 порушень, майже половину з яких не усунули або усунули частково.

Директорка ліцею Світлана Рудько не погоджується з доганами та оскаржує їх у суді, також планує оскаржувати звільнення. Рудько не погоджується й з порушеннями, які написали за результатами перевірки, й каже, що вони не впливають на організацію навчання.

Усі вчителі ліцею написали заяви про неоплачувані відпустки на два тижні. Вчителі кажуть, зробили це, бо не погоджуються з рішенням управління освіти звільнити директорку закладу

Раніше Суспільне Чернівці розповідало, що відомо про ситуацію в ліцею:

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок