"Лабораторія" видасть книжку про "Укрзалізницю": там буде навіть Борис Джонсон

"Лабораторія" видасть книжку про "Укрзалізницю": там буде навіть Борис Джонсон

"Лабораторія" видасть книжку про "Укрзалізницю": там буде навіть Борис Джонсон
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та письменниця Марічка Паплаускайте. Фото: Facebook/Marichka Paplauskaite

Видавництво "Лабораторія" та журналістка Марічка Паплаускайте готують книжку про "Укрзалізницю", яка вийде друком у 2024 році. Про це Forbes Україна розповів засновник видавництва Антон Мартинов.

"Книга – про те, як найбільша державна компанія країни – «Укрзалізниця» – ламала хребет російському ведмедю", — поділився керівник "Лабораторії".

Авторка книги — співзасновниця медіа The Ukrainians Марічка Паплаускайте. Пів року тому Мартинов звернувся до неї з ідеєю для книги та попросив порадити можливого автора. "Як бачите, людину я знайшла", — жартує Паплаускайте.

Вона також проанонсувала книжку на своїй Facebook-сторінці. За її словами, у книзі "буде багато внутрішньої кухні, особистих історій, викликів і рішень".

У процесі написання Марічка Паплаускайте спілкується з десятками людей: від пасажирів, чергових вокзалу, начальників поїздів і провідниць до топменеджменту компанії, аби задокументувати їхні спогади. Авторка поділилася, що одним з героїв книги буде колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Запланований тираж новинки — від 10 000 примірників. Орієнтовна ціна, за словами видавця, — 399 гривень.

Про книжку

"Залізничники — фантастичні люди. У той час, поки в країнах ЄС поїзди запізнюються через снігопад чи whatever, в Україні вони приходять вчасно навіть після влучання російських ракет", — написала Марічка Паплаускайте.

Під час повномасштабної війни залізниця стала головним транспортом, яким можна добратися до України. Потягами "Укрзалізниці" користуються перші особи країн-партнерів, бізнесмени та світові зірки.

За даними Forbes, лише за перший місяць повномасштабного вторгнення "Укрзалізниця" вивезла понад 3 мільйони людей на захід країни й приблизно 400 000 — за кордон. Начальник пасажирської компанії "Укрзалізниця" Олександр Перцовський розповідав виданню, що в перші дні після 24 лютого 2022 року УЗ щодобово вивозила у західному напрямку до 200 000 осіб.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок