Зеленський відвідав бойові бригади на Донбасі та нагородив українських захисників

Зеленський відвідав бойові бригади на Донбасі та нагородив українських захисників

Зеленський відвідав бойові бригади на Донбасі та нагородив українських захисників
Президент Володимир Зеленський відвідав бойові бригади на Донбасі, 4 вересня 2023 рік. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку на Донеччину й побував у командних пунктах військових з'єднань, які захищають Україну в складі ОТУ "Донецьк".

Про це глава держави повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Він заслухав доповіді командирів бойових бригад про оперативну ситуацію на фронті, взаємодію підрозділів у зоні відповідальності ОТУ, а також про статус виконання бойових завдань і рівень матеріально-технічного забезпечення.

Зеленський поспілкувався з командирами щодо проблемних питань, серед яких комбати найчастіше згадували дедалі більшу потребу в безпілотниках і антидронових засобах, недостатнє комплектування підрозділів особовим складом та нестачу окремих типів боєприпасів.

Президент разом із військовими обговорив створення допоміжної системи забезпечення бригад, що візьме на себе менеджерські функції та вивільнить час командирів для бойової роботи. Також мовилося про способи підвищення мотивації воїнів.

Зеленський нагородив захисників

Глава держави вручив нагороди українським захисникам. Зокрема з його орден "Золота Зірка" із присвоєнням звання Героя України отримав командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Командування морської піхоти ВМС ЗСУ полковник Віктор Сікоза, який боронить країну з березня 2014 року.

Окрім цього, Зеленський нагородив орденами Богдана Хмельницького I-III ступенів, "За мужність" III ступеня та орденами княгині Ольги III ступеня захисників і захисниць, які проявили особисту мужність і самовіддано діяли, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

"Потужні люди, які захищають нашу державу. Хочу подякувати вашим батькам за те, що ви робите, за те, що ви є. Пишаюся, що в нас у державі є такі звичайні, але при цьому героїчні люди. Завдяки вам тут точно залишиться Україна. І це важливо для всіх майбутніх поколінь", — додав президент.

На початок