"Барбі" стала найкасовішим фільмом 2023 року

"Барбі" стала найкасовішим фільмом 2023 року

"Барбі" стала найкасовішим фільмом 2023 року
Кінострічка "Барбі" режисерки Ґрети Ґервіґ. Промо фільму

Кінострічка "Барбі" режисерки Ґрети Ґервіґ стала найкасовішим фільмом 2023 року. Фільм зібрав 1,36 мільярда доларів у світовому прокаті. Про це повідомляє Variety.

Фантастична комедія про ляльку Барбі обігнала попереднього лідера прокатів — "Брати Супер Маріо в кіно". Цей анімаційний фільм заробив 1,358 мільярда доларів.

На цьому рекорди "Барбі" не закінчуються. Кінострічка з Марґо Роббі та Раяном Ґослінґом у головних ролях стала релізом в історії Warner Bros., який найшвидше зібрав 1 мільярд у прокаті — раніше рекорд належав фільму "Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 2".

Також "Барбі" стала найуспішнішою стрічкою Warner Bros, посунувши з першого місця "Гаррі Поттера і Смертельні реліквії: Частина 2". Окрім цього, стрічка — найуспішніший фільм Warner Bros. в Україні. У вітчизняному прокаті "Барбі" заробила щонайменше 110 мільйонів гривень.

До речі, в історію увійшла й режисерка "Барбі" — Ґрета Ґервіґ. Її блокбастер став найкасовішим фільмом усіх часів, знятим жінкою. За перший вікенд прокату робота зібрала $377 млн (13,8 мільярда гривень).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок