На Полтавщині попрощаються із воїнами Віталієм Ражиком та Владиславом Бездудним

На Полтавщині попрощаються із воїнами Віталієм Ражиком та Владиславом Бездудним

Загиблі на війні Віталій Ражик та Владислав Бездудний: що відомо про воїнів
Фото ілюстративне, pexels

Віталій Ражик із Полтавського району та Владислав Бездудний із Миргородського району Полтавщини захищали Україну. Бійці полягли під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Загиблий воїн Віталій Ражик

Як повідомила Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона, боєць Віталій Ражик мав звання капітан. 24-річний воїн поліг 29 серпня 2023-го під час виконання бойового завдання. Це сталося біля міста Кремінна на Луганщині.

Віталій Ражик із Абрамівки загинув на Луганщині під час захисту України
Фотографія Віталія Ражика. Facebook-сторінка Машівської селищної ради

Військовий був із села Абрамівка Машівської громади. Як повідомила Суспільному староста Абрамівського округу Ірина Ліщина, у Віталія Ражика лишилися, зокрема, батьки та сестра. Після навчання у школі, Віталій Ражик вступив до військового інституту телекомунікацій та інформатизації у Києві, був зв’язківцем. На початку повномасштабної війни служив на Харківському напрямку, а згодом перевівся у полк "Азов" Національної гвардії України. Прощання із бійцем відбудеться 5 вересня у селі Абрамівка.

Загиблий воїн Владислав Бездудний

Старшому солдатові Владиславу Бездудному у вересні мало виповнитися 27 років. Він загинув 30 серпня 2023-го під час ведення бойових дій. Це сталося через мінометний обстріл з боку противника біля села Вербове Запорізької області, розповіла Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Владислав Бездудний із Лютеньки загинув на війні у Запорізькій області
Фотографія Владислава Бездудного. Facebook-сторінка Лютенської територіальної громади

Як повідомила Суспільному секретар Лютенської сільради Олександра Фисун, Владислав Бездудний проживав у селі Лютенька, у цивільному житті був електромонтером. У воїна лишилися, зокрема, мама і бабуся. Дата прощання поки не відома.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок