Перша перемога: Верес вдома переграв Чорноморець

Верес проти Чорноморця
. Фото: Instagram Вереса

Рівненський Верес здобув першу перемогу у новому сезоні, перегравши одеський Чорноморець. Матч відбувся 1 вересня на стадіоні Авангард і закінчився рахунком 3:1.

З десятої хвилини Чорноморець грав у меншості: за фол останньої надії арбітр вилучив гравця гостей Володимира Салюка за фол останньої надії на підступах до штрафного.

На 17-й хвилині міг бути удар з пенальті у ворота Чорноморця, але після перегляду системи VAR арбітр Дмитро Штурман скасував 11-метровий.

А вже на 23-й хвилині пенальті призначили у ворота Вереса. Ілля Путря з 11 метрів пробив влучно. 0:1.

Відігрались рівняни також з пенальті після 34-ї хвилини матчу: перший гол за Верес забив бразилець Яго Сікейра. 1:1.

Рівненська команда змогла вийти вперед на останній доданій хвилині першого тайму: Станіслав Шарай у дотик замкнув простріл Василя Гакмана з правого флангу! Верес — Чорноморець — 2:1.

На ️70-й хвилині Верес забив третій гол: Євген Паст кинув м‘яча через усе поле на Миколу Гайдучика, той витримав паузу і віддав дуже тонку передачу на хід Владиславу Шараю. Той відправив м'яч у дальній кут. 3:1.

Після цього матчу у турнірній таблиці УПЛ Верес знаходиться на 14-му місці, Чорноморець посідає четверту сходинку.

Наступний матч Верес проведе на виїзді проти Кривбасу 17 вересня. Чорноморець днем раніше вдома прийматиме Полісся.