Свято для дітей з інвалідністю влаштував тернопільський реабілітаційний центр

Свято для дітей з інвалідністю влаштував тернопільський реабілітаційний центр

Свято в ігровій кімнаті
Діти в ігровій кімнаті. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернополі для дітей, які відвідують реабілітаційний центр "Без обмежень", 30 серпня влаштували свято. Вони провели час в ігровій кімнаті, їм вручили шкільне приладдя, розповіла Суспільному організаторка заходу, директорка реабілітаційного центру Катерина Горохівська.

Даниїлу Ярошевському три роки. Його мати Вікторія каже, до реабілітаційного центру звернулася через труднощі дитини з мовленням.

"Народився він на 30 тижні, тобто недоношений. І там багато діагнозів було. Але потім діагнози познімалися. Єдине, що в нього було – це ущелина верхнього піднебіння, але ми робили пластичну операцію. Звернулися в цей реабілітаційний центр, щоб допомогли йому розговоритися, бо ця ущелина впливає на те, як він розмовляє".

Мати і дитина
Вікторія Ярошевська з сином. Фото: Суспільне Тернопіль

Дитяча кімната
На свято дітей привели батьки. Фото: Суспільне Тернопіль

За словами жінки, такі заняття допомогли хлопчику адаптовуватися в суспільстві.

"У дитсадку, в дворі, у великих закладах, де багато дітей, багато дорослих він комунікабельний. Звичайно, такий захід тішить. Мене тішить, особливо дитину, бо їм такі ігри подобаються. По-перше позитив, а по-друге, вони між собою вчаться комунікувати".

Діти з мамою
Дітям вручили шкільне приладдя. Фото: Суспільне Тернопіль

Катерина Горохівська каже, реабілітаційний центр "Без обмежень" влаштував цей захід за сприяння міської ради та спонсора. Скільки грошей витратили — організаторка говорити відмовилася.

"На нашому святі були вихованці нашого закладу. Їх є сьогодні 30. Діти були з батьками. Це дітки з інвалідністю, дітки з особливостями розвитку, як фізичними, так і психічними. Ми хотіли, щоб вони мали можливість провести останні літні дні й зустріти осінь. Скажімо так, тут діти психологічно розвантажуються".

Директорка реабілітаційного центру "Без обмежень" Катерина Горохівська
Катерина Горохівська. Фото: Суспільне Тернопіль

Читайте також

На початок