В Іспанії навчаються майже 3 тисячі українських військових — міністерка оборони країни

В Іспанії навчаються майже 3 тисячі українських військових — міністерка оборони країни

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес
Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес. Фото: AP

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила, що наразі майже 3 тисячі українських військових проходять навчання в Іспанії.

Про це Маргарита Роблес сказала на пресконференції після неформальної зустрічі міністрів оборони ЄС, яка відбулась сьогодні, 30 серпня в іспанському місті Толедо.

"Майже 3 тисячі українських військових проходять навчання в Іспанії. І значна кількість із них проходить навчання тут, у місті Толедо. Тож у цей час ми маємо особливий зв’язок із містом", — сказала Роблес.

Міністерка оборони Іспанії додала, що єдність НАТО і України — це головна сила.

"Ми вважаємо, що одна з причин успіху того, що ми робимо з Україною та разом з НАТО, полягає в тому, що ми об’єднані. Ця єдність – наша сила, наша головна сила, і це означає, що наша підтримка України є абсолютною. Бо захищати Україну – це захищати мир з великої літери М і демократію в усьому світі. Тому міністри оборони підтвердили нашу відданість Україні", — сказала Роблес.

30 серпня у Генштабі ЗСУ повідомили, що понад 20 тисяч українських військових пройшли підготовку на полігонах Великої Британії.

На початок