На лінію фронту в ЗСУ йдуть ланцюжки постачання наркотиків — генпрокурор Костін

На лінію фронту в ЗСУ йдуть ланцюжки постачання наркотиків — генпрокурор Костін

На лінію фронту в ЗСУ йдуть ланцюжки постачання наркотиків — генпрокурор Костін
Генеральний прокурор України Андрій Костін. Фото: УНІАН

Генеральний прокурор Андрій Костін заявив, що організована злочинність завжди перебуває поруч з війною, тому правоохоронці повинні протидіяти їй постійно.

Про це посадовець повідомив під час координаційної наради з керівниками правоохоронних органів, яка відбулася 30 серпня.

Очільник ОГПУ зазначив, що активізація організованої злочинності — не тільки досвід України, а й усіх держав, які пережили збройні конфлікти.

"Організована злочинність, вона завжди поруч. Ми маємо протидіяти їй постійно. Всі органи досудового розслідування працюють задля того, аби жоден так званий лідер організованого кримінального середовища не відчував себе в безпеці, не корумпував далі ані правоохоронців, ані органи державної влади й не тероризував населення", — сказав Костін.

Генпрокурор також зупинився на необхідності посилення протидії незаконному виробництву та використанню наркотичних засобів.

За словами посадовця, правоохоронці мають позитивні результати з протидії не тільки розповсюдженню, але виготовленню цих небезпечних препаратів у прямому сенсі для людей і небезпечних для нашої держави.

"Ми ще бачимо, що ланцюжки постачання цих засобів на лінію фронту, в Збройні сили, працюють, ми цьому протидіємо і розуміємо, що цей напрям також є і буде нашим пріоритетним, аж допоки ми не припинимо цю діяльність на рівні нашої держави", підкреслив очільник ОГПУ.

Костін додав, що ці питання є складними, адже мають також і транскордонний вимір. Однак партнери ефективно допомагають як на рівні європейських інституцій, так і на рівні Міністерства юстиції США і ФБР.

На початок