Ексглава СБУ Баканов зареєстрував ФОП: може здавати житло в оренду

Ексглава СБУ Баканов зареєстрував ФОП: може здавати житло в оренду

Ексглава СБУ Баканов зареєстрував ФОП: може здавати житло в оренду
Ексголова СБУ Іван Баканов. Фото УНІАН

Колишній глава Служби безпеки України Іван Баканов у квітні 2023 року відкрив ФОП і може здавати в оренду та експлуатацію нерухоме майно.

Про це повідомляється у розслідуванні hromadske.

Журналісти вказують, що, згідно з реєстрами, ексочільник СБУ має можливість займатися науковою та технічною діяльністю, консультуванням з питань комерційної діяльності, рекламою, дослідженням громадської думки, бухгалтерським обліком і аудитом.

Окрім цього, у Баканова є змога надавати правові послуги, адже раніше, 27 червня, отримав адвокатське свідоцтво.

"За даними hromadske, після звільнення з посади 18 липня 2022 року Баканов продовжує мешкати у своєму будинку в передмісті Києва, а вільний час присвячує грі у футбол. Тренується ексочільник СБУ в футбольному комплексі "Динамо", — додали у розслідуванні.

Що відомо про звільнення Баканова з СБУ

Баканов очолював СБУ з 29 серпня 2019 року. Із 2 грудня 2017 року по 27 травня 2019 року був головою партії "Слуга народу". До політичної кар'єри з 2013 року керував студією "Квартал-95".

17 липня президент Володимир Зеленський відсторонив Баканова від виконання обов'язків очільника Служби безпеки. Через два дні, нардепи проголосували за звільнення Баканова з посади керівника СБУ.

На початок