Ексголова СБУ Баканов на Полтавщині отримав свідоцтво адвоката

Ексголова СБУ Баканов на Полтавщині отримав свідоцтво адвоката

Ексклюзивно
Ексголова СБУ Іван Баканов став адвокатом
Ексголова СБУ Іван Баканов. Фото УНІАН

Ексголова Служби безпеки України Іван Баканов склав на відмінно іспити, пройшов 6-місячне стажування, склав присягу і став адвокатом у Полтавській області. Про це Суспільному повідомив керівник обласної Ради адвокатів Володимир Скукіс.

“В минулому році, це було 7 чи 8 місяців тому, Іван Баканов склав іспити на відмінно. Пройшов шестимісячне стажування і отримав дозвіл на заняття цією діяльністю. Стажування проходив у адвоката, закінчив його 1 червня 2023 року, подав звіт, захистив стажування, склав присягу і отримав доступ до професії”, — розповів керівник обласної Ради адвокатів.

Щодо того, чи має Баканов вже адвокатські справи, Скукіс відповів, що не контролює ексголову СБУ.

“Я не контролюю самозайняту особу, в мої обов'язки не входить перевірка чим займається, та чи інша особа. Чому всіх, ця справа так зацікавила, якби Баканов отримав водійські права, також про це говорили б?” — сказав Скукіс.

27 червня Баканов отримав свідоцтво адвоката (№ 4224) від Ради адвокатів Полтавської області.

Ексголова СБУ Баканов на Полтавщині отримав свідоцтво адвоката
Фото: з сайту Національної асоціації адвокатів України

Як стало відомо, до Ради адвокатів Полтавської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області було спрямовано позов Вадима Хабібулліна щодо визнання нечинним рішення про видачу Баканову свідоцтва адвоката.

"Свідоцтво видане неповноважними відповідачами, оскільки у відповідачів закінчився п'ятирічний строк повноважень після проведення виборів у 2017 році", — заявив Хабібуллін.

Іван Баканов був головою Служби безпеки України з серпня 2019-го по липень 2022 року.

На початок