У Києві другий день поспіль фіксують температурні рекорди

У Києві другий день поспіль фіксують температурні рекорди

У Києві другий день поспіль фіксують температурні рекорди
Діти граються біля фонтану у Києві. Фото: КМДА

У Києві у понеділок, 28 серпня, другий день поспіль фіксують одразу три температурні рекорди. Зокрема, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

Зазначається, що ніч на понеділок у Києві стала найтеплішою, оскільки температура не опустилася нижче +21,3°С. Попереднє рекордне значення 1943 та 2022 років перевищено на 1,4°С.

"Середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень і склала +27,8°С, що перевищило попередній рекордний показник 1943 року на 1,4°С, а кліматичну норму — на 9,3°С",— йдеться у повідомленні.

Також в обсерваторії відзначили, що максимальна температура повітря після полудня досягла +35,7°С, що на 0,6°С вище попереднього рекордного показника 1943 року.

Що відомо про погодні рекорди у Києві

У Києві 27 серпня зафіксували одразу три температурні рекорди. У столиці була найтеплішою ніч, а середньодобова температура перевищила кліматичну норму. Максимальна температура повітря після полудня досягла +33,3°С і повторила попередній рекордний показник 1943 року

6 серпня у Києві температура повітря вночі не опустилася нижче +21,2°С і ця ніч була найтеплішою за всю історію спостережень.

7 липня у Києві випала рекордна кількість опадів за добу. Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

2 червня у Києві зафіксували рекорд максимальної швидкості вітру. Він перевищив попередній показник 2012 року.

У Києві березень 2023 року у рейтингу найтепліших посів 11 позицію. Протягом трьох днів синоптики зафіксували шість рекордних показників температури повітря.

2023 рік почався з температурних рекордів. 1 січня у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала +10,3°С.

За зиму у Києві зареєстрували 17 температурних рекордів: це більше, ніж за весь 2022 рік. Зокрема, середня температура повітря за зиму склала -0,4°С, що вище кліматичної норми на 2,1°С. Цей період увійшов у вісімку найтепліших зим у Києві з 1881 року. Зимові місяці у столиці були теплішими за норму.

На початок