У війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Це Олексій Борисенко з Новомиргородської громади, Сергій Разін з Новопразької, Олександр Запорожець з Гайворонської та Володимир Цимбалюк з Новоархангельскої.

Житель села Кам’янка, солдат Олексій Борисенко, 1977 року народження, загинув 22 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання на території Донецької області. Це інформація від голови Новомиргородської громади Ігоря Забажана. Про дату поховання повідомлять додатково.

солдат Олексій Борисенко загинув 22 серпня
Олексій Борисенко. Фото: Facebook Ігоря Забажана

26 серпня у Новій Празі попрощалися з Сергієм Разіним. Про це повідомили на офіційній сторінці громади. Загиблий проживав у місті Дніпро, однак у Новій Празі поховані його рідні. Тому родина вирішила поховати захисника на новопразькому кладовищі. Сергій Разін був призваний на військову службу з перших днів війни. Боронив країну у складі радіорозвідки. Загинув під час виконання бойового завдання внаслідок несумісних із життям травм, отриманих під час мінометного обстрілу.

Олександр Запорожець
Олександр Запорожець. Фото: Facebook Гайворонської громади

Олександр Запорожець, 1990 року народження, з Гайворонської громади загинув 21 серпня 2023 року в населеному пункті Вербове Запорізької області. Це інформація від голови громади Романа Волуйка. Олександр був призваний на військову службу у грудні 2022 року, воював на посаді старшого стрільця. Про дату прощання з захисником повідомлять додатково.

Володимир Цимбалюк
Володимир Цимбалюк. Фото: Facebook Новоархангельської громади

28 серпня у Новоархангельскій громаді прощатимуться з Володимиром Цимбалюком, 1981 року народження, повідомили у громаді.

На початок