У Хмельницькому грали в теніс та збирали на дрон для ЗСУ

У Хмельницькому грали в теніс та збирали на дрон для ЗСУ

У Хмельницькому грали в теніс та збирали на дрон для ЗСУ
У Хмельницькому відбулись "Сімейні змагання з тенісу в парному розряді", 26 серпня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький/Вікторія Мельник

Благодійний захід "Сімейні змагання з тенісу в парному розряді" провели сьогодні, 26 серпня, у Хмельницькому. Грали 25 пар батьків із дітьми. Про це Суспільному Хмельницький розповіла директорка дитячо-юнацької спортивної школи №3 Олеся Закуренко.

За її словами, такі сімейні змагання проводять третій рік поспіль.Цьогоріч учасники донатять гроші на купівлю дрона для Збройних сил України.

"Фіксованої ціни за участь в змаганнях не було, але від 200 гривень кожен учасник мав можливість задонатити. Разом із "Волонтерами Поділля" ми поставили собі ціль придбати хоча б один дрон", — сказала Олеся Закуренко.

Учасники реєструються на сімейні змагання з тенісу, 26 серпня 2023, Хмельницький
Учасники реєструються на сімейні змагання з тенісу, 26 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький/Вікторія Мельник

Як розповіла директорка спортивної школи, переможців та призерів нагородять, зокрема кубками, медалями й подарунками.

"Є подарункові сертифікати від спонсорів змагань. Також при реєстрації кожен учасник отримує іменний браслетик, що він допомагає Збройним силам України", — каже Олеся.

Хлопець тренується перед стартом змагань з тенісу, 26 серпня 2023, Хмельницький
Хлопець тренується перед стартом змагань з тенісу, 26 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький/Вікторія Мельник

Також в межах заходу провели майстер-клас для тих, хто ще не вміє грати в теніс. На нього зареєструвалося 10 пар. Вони також могли вносити гроші на збір.

Олеся Закуренко розповіла, раніше вже проводили подібні благодійні змагання, тоді вдалося купити автівку для ЗСУ. Сьогодні на купівлю дрона зібрали 10 тисяч гривень.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок