Хмельницька спортсменка здобула дві медалі на міжнародних змаганнях з тенісу

Хмельницька спортсменка здобула дві медалі на міжнародних змаганнях з тенісу

Анна Щавінська з Хмельниччини в одиночному розряді на змаганнях з тенісу здобула "бронзу"
Анна Щавінська в одиночному розряді на змаганнях з тенісу здобула "бронзову" медаль, березень 2024, Норвегія. Фото: Наталія Трембіцька

12-річна спортсменка з Хмельницького Анна Щавінська здобула "срібну" і "бронзову" медалі на міжнародному тенісному турнірі Tennis Europe в категорії до 14 років. Змагання тривали з 24 лютого по 3 березня у Норвегії.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла старша тренерка дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Наталія Трембіцька.

За її словами, Анна Щавінська виступала в одиночному і парному розрядах серед дівчат до 14 років. У цій категорії взяли участь 32 спортсменки з 11 країн світу.

Анна Щавінська з Хмельницького зі спортсменкою з Великої Британії здобули друге місце у парному розряді на змаганнях з тенісу
Анна Щавінська зі спортсменкою з Великої Британії здобули друге місце у парному розряді на змаганнях з тенісу, березень 2024, Норвегія. Фото: Наталія Трембіцька

"Аня виборола третє місце в одиночному розряді. В 1/16 фіналу змагалась зі спортсменкою зі Швеції, в 1/8 — зі Швейцарії, в 1/4 — з Великої Британії. У півфіналі боролась за перехід у фінал з тенісисткою з Чехії. У фіналі парного розряду Аня і спортсменка з Англії зустрілись з представницями Швейцарії та Чехії. Дівчата отримали "срібло" і статус фіналісток", — пояснила Наталія Трембіцька.

Старша тренерка зазначила, Анна Шавінська у дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 займається тенісом упродовж шести років. Наразі тренується щодня.

"Успіхи на змаганні у Норвегії оцінюю нормально. Завжди хочеться кращого результату, до чого ми постійно прагнемо. Аня знаходиться у групі, де посилено тренуємось: сім разів на тиждень після обіду і три — зранку, тобто до і після школи. Вона цілеспрямована, працьовита, дуже добра, у неї сильний характер", — розповіла Наталія Трембіцька.

За її словами, упродовж року Анна Шавінська планує брати участь у змаганнях різних категорій, щоб отримати європейський рейтинг, завдяки якому у 2025 році матиме змогу потрапити до збірної України з тенісу у віці до 14 років.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок